Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Linki

Strony o prawie, portale i serwisy prawnicze:

www.adwokat-lodz.com.pl/wzory-zasady-pisania-testamentow 

Strona o tym jak napisać testament, żeby był ważny i niemożliwy do podważenia w sądzie. Na stronie tej znajdziecie odpowiedzi na pytania czy testament trzeba spisac własnoręcznie, czy można go napisać na komputerze, czy wymagane jest spisanie testamentu u notariusza.

www.adwokat-lodz.com.pl/pozew-o-rozwod-bez-orzekania-o-winie-wzor 

Strona, na której znajdziesz wzór pozwu o rozwód bez orzekania o winie oraz informacje o wymaganych dokumentach i załącznikach. Przekonasz się, że mozna samodzielnie napisać pozew o rozów i złożyć go w sądzie.

www.adwokat-lodz.com.pl/pozew-rozwodowy-z-orzekaniem-o-winie-wzor

Strona zawierająca wzór pozwru rozwodowego z orzekaniem o winie oraz informacje, jakie dokumenty i załączniki trzeba dostarczyć wraz z pozwem do sądu.

www.adwokat-lodz.com.pl/upadlosc-konsumencka

Informacje co to jest upadłość konsumencka i kto ją może ogłosić. Dowiesz się jak przygotować wniosek o upadłość konsumencką i jak ją uzasadnić. Jakie dokumenty trzeba złożyć do sądu wraz z wnioskiem o upadłość konsumencką.

 
Strona na temat odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Praktyczne informacje jak uzyskać wyższe odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, jak zgłosić szkodę oraz jak uniknąć pułapek stosowanych przez zakłady ubezpieczeniowe chcące zaniżyć lub nie wypłacić ci odszkodowania. Praktyczne porady prawne dotyczące wypadków komunikacyjnych, odszkodowań za naprawę samochodu, zwrot kosztów leczenia, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, cierpienia fizyczne i psychiczne.
 

www.infor.pl/prawo/

Strona z aktualnymi informacjami na temat zmian w prawie. Wiele przydatnych artykułów na temat prawa.

www.prawo.pl 

Strona zawiera istotne, bieżące i aktualne informacje prawne oraz serwis prawniczy informujący o zmianach w prawie, w tym o publikowanych w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim aktach prawnych.

www.wskazniki.pl

Strona zawierająca aktualne wskaźniki i stawki niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.