Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY

  • aplikant adwokacki
  • aplikant radcowski
  • praktykat / stażysta

Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Piech–Balickiej poszukuje osób na stanowisko:

aplikant adwokacki / radcowski

Oferta jest skierowana do  aplikantów I i II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej

Obowiązki:

  • analiza dokumentów i spraw, wyszukiwanie rozwiązań i orzeczeń
  • udział w prowadzeniu spraw sądowych pod nadzorem adwokata
  • udział w rozprawach sądowych
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych
  • opracowywanie projektów pism procesowych, dokumentów urzędowych, formularzy, pozwów z dziedziny prawa cywilnego
  • kontakt z sądami, urzędami i innymi podmiotami
  • zapewnienie wsparcia w bieżących zadaniach
  • kontakt i obsługa klientów kancelarii

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
  • kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • merytoryczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu zawodowego
  • poznawanie zawodu adwokata i radcy prawnego
  • poznanie specyfiki prowadzenia samodzielnej kancelarii
  • po zdaniu egzaminu zawodowego możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • przyjazna atmosfera sprzyjająca pogłębianiu wiedzy i poszerzaniu umiejętności
  • możliwość objęcia patronatem

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: adwokat@adwokat-lodz.com.pl lub kontakt telefoniczny 502 412 081

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

praktykant / stażysta

Oferta jest skierowana do studentów IV lub V roku prawa

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności asystenckich i administracyjnych

Wymagania:

  • studenci IV lub V roku prawa

Oferujemy:

  • praktycze przygotowanie do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską
  • po zakończeniu praktyk możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość nauki i zdobywania doświadczenia we współpracy z uznanymi na rynku radcami prawnymi i adwokatami

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: kancelaria@adwokat-lodz.com.pl