Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

No i stało się! Czas na zmiany!


Czas odświeżyć wygląd naszej Kancelarii Adwokackiej. Dotyczy to zarówno lokalu w Łodzi przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17/2, który gruntownie odnowiliśmy w lutym, jak również strony internetowej. Siedziba naszej kancelarii od 2006 roku nie była remontowana, więc był juz najwyższy na malowanie. Natomiast witryna kancelarii zdążyła się już opatrzeć i należało ją dostosować do nowych wymagań internautów. My nie lubimy jak nic się nie dzieje...

Strona internetowa otrzymała nową szatę graficzną, ale pozostawiliśmy główne przesłanie naszej kancelarii zawierające się w słowach: Bezpieczeństwo, Zaufanie, Profesjonalizm, Szybkość, Kompetencje. Chcemy aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i byli pewni, że znajdują się pod dobrą opieką, mieli pewność, że mogą nam zaufać i powierzyć nam nawet największe swoje sekrety. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną, a nasze usługi wykonujemy szybko i sprawnie. Wszelkie sprawy prowadzone są przez kompetentnych adwokatów i radców prawnych.

Nowością jest zakładka Aktualności, w której publikować będziemy informacje na temat bieżącej działalności naszej kancelarii, o zmianach osobowych w zespole prawników, o wszelkich interesujących zmianach w prawie, a także o planowanych przerwach w pracy kancelarii spowodowanych np. świętami. Ponadto będzie tutaj możliwość zamieszczenia komentarzy. W zakładce Linki znajdziecie odnośniki do pomocnych stron, adresów instytucji oraz źródeł przepisów prawnych. Zakładka Kontakt zawiera teraz dokładną lokalizację na mapie z możliwością wygenerowania widoku satelitarnego.

Nasze biuro zostało gruntownie odnowione, zlikwidowane zostały wszelkie pęknięcia na ścianach, odświeżone zostały kolory i farba na drzwiach oraz sztukaterie. Zmienił się też wystrój sekretariatu, ponieważ zniknęła tkanina nad biurkiem, a w tym miejscu pojawiła się przepiękna tapeta z motywem pawiego pióra.


Komentarze