Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Kancelaria ma już 10 lat!!!


Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka istnieje już 10 lat. Podczas normalnego spotkania z klientem uświadomiliśy sobie, że dokładnie w kwietniu 2004 roku zaczęliśmy udzielać porad prawnych. Zdaliśmy sobie z tego sprawę zupełnie przypadkowo.  Klient Kancelaria Adwokacka Łódź ma już 10 latzadał nam pytanie:

- Co oznaczają literki MMIV w naszym logo?

... i nagłe olśnienie. Rzeczywiście wszystko zaczęło się dokładnie 10 lat temu.  Istniejemy na rynku usług prawniczych dokładnie 10 lat.

Początkowo była to jednoosobowa działalność prawnicza w małym pokoiku przy Wigury 13, biurko, 2 krzesła, niewielu klientów, kilka spraw w sądzie, duża niepewność swoich umiejętności i brak wiary w siebie. Ogromne emocje związane z pierwszymi sprawami i wystąpieniami w sądzie. Pierwsze wygrane, pierwsze porażki.

Trudno podsumować ten okres. Na pewno był to czas bardzo pracowity i naznaczony dużym wysiłkiem,  wyrzeczeniami. Trzeba było wiele się nauczyć i zmienić sposób myślenia o wielu sprawach. Każdy klient i jego sprawa niosły ze sobą dawkę wiedzy prawniczej i doświadczenia. Z każdą sprawą uswiadamialiśmy sobie jak niewiele jeszcze wiemy i jak odpowiedzialny jest zawód adwokata. Na szczęście z czasem przybywało klientów, którzy obdarzali nas zaufaniem. Dzięki nim mogliśmy uczestniczyć w nowych rodzajach spraw, zgłębiać wiedzę z innych obszarów prawa.

Szanowni klienci, dziękujemy wam za wiarę w nasze umiejętności i za to, że pozwoliliście nam zdobywać doświadczenie.  Obiecujemy, że nadal będziemy się uczyć.

Zespoł Kancelarii Adwokackiej Moniki Piech-Balickiej


Komentarze

  • to już tyle czasu? Pani Moniko gratuluję i życzę kolejnej 10-tki.

    Katarzyna Dodano: 06.05.2014

  • Bardzo ciekawa strona, życzę wielu wejść na stronę

    maszyny do siłowni Dodano: 09.05.2014