Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Adwokat Łódź - Nowa strona ruszyła


Z dniem dzisiejszym ruszyła nowa odsłona strony internetowej naszej Kancelarii Adwokackiej. Mamy nadzieję, że spotka się z pozytywnym odbiorem, będzie łatwa w nawigowaniu i znajdziecie na niej przydatne informacje. Zapraszamy do zamieszczania komentarzy i opinii na temat jakości usług, a także adwokatów, radców i aplikantów pracujących dla was.

Zmianie uległa szata graficzna strony oraz jej zawartość. Jak nietrudno zauważyć w trakcie przeglądania strony w jej górnej częsci przewija się pokaz slajdów, będący w pewnym sensie głównym przesłaniem naszej kancelarii oraz obietnicą wysokiej jakości usług prawnych świadczonych przez zespół kompetentnych adwokatów i radców prawnych, którzy są profesjonalistami w swoich dziedzinach prawa. Dzięki temu klient ma mieć poczucie, że znajduje się w bezpiecznych rękach, może nam całkowicie zaufać i jego sprawa zostanie załatwiona szybko.

Witryna naszej Kancelarii Adwokackiej została podzielona na podstrony:

 1. Strona Główna - powitanie i przedstawienie kancelarii
 2. Aktualności - bieżące informacje na tematy prawne i społeczne, tutaj zamieszamy informacje na temat zmian w prawie, ciekawe artykuły o tematyce prawnej oraz zwykłe informacje na temat zdarzeń w kancelarii
 3. Oferta - opis zakresu działalności z podziałem na klientów indywidualnych i firmy
 4. E-porada - możliwość skorzystania z porady prawnej za pośrednictwem internetu
 5. Wynagrodzenie - sposób naliczania stawek za świadczone usługi prawne
 6. Linki - przydatne odnośniki do innych stron o tematyce prawniczej, legislacyjnej
 7. Kontakt - wszelkie dane kontaktowe kancelarii oraz mapa usytuowania naszego biura w Łodzi

Największą zmianą w naszej witrynie jest pojawienie się zakładki "Aktualności". Tutaj bowiem zawarliśmy możliwość komentowania zawartości strony oraz przekazywania uwag dotyczących naszej działalności, jakości usług prawnych oraz opinii na temat naszych prawników. Zachęcamy do pisania komentarzy i każdy przyjmiemy z pokorą i wskazówką, jak ulepszyć nasz serwis. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz do przysyłania uwag co do jej działania. Pozwoli to nam na jej ciągłe ulepszanie i aktualizowanie zawartości.


Komentarze

 • nowa strona kancelarii jest ok, wyszło nieźle :-)

  PT Dodano: 07.07.2013

 • What an awesome way to explain this-now I know evthyering!

  eng Dodano: 17.09.2014