Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Mamy stronę na Facebooku


Zapraszamy do odwiedzin fanpage'a kancelarii  www.facebook.com/adwokatlodz na portalu Facebook. Stworzyliśmy ją tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Chcemy skorzystać z możliwości jakie daje ogromna ilośc osób odwiedzających ten portal społecznościowy i będziemy próbowali przedstawić naszą kancelarię adwokacką i ofertę porad prawnych szerszej liczbie osób. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób nie wyobraża sobie już życia bez wiadomości i "spotkań" ze znajomymi z FB, więc i my chcemy uczestniczyć w tym wirtualnym życiu. Łatwość z jaką można publikować tutaj informacje, zdjęcia i ciekawe artykuły daje ogromne możliwości dzielenia się wszystkimi informacjami. Mówi się tyle o ograniczonym dostepie do usług prawnych w naszym kraju, więc wychodzimy na przeciw i zachęcamy do odwiedzin.

Na stronie  będzie można znaleźć informacje prawnicze, artykuły o tematyce prawnej, będziemy powiadamiali wszystkich o zmianach w kancelarii, będziemy komentować najnowsze regulacje prawne oraz dzielić się z wami uwagami co do nowych przepisów. Na stronie znajdziecie też informacje na temat pasji, zainteresowań i osiągnięć naszego zespołu. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje o aktualizacjach strony adwokat-lodz.com.pl, o ofercie kancelarii, a także zmieszczanych na naszej stronie artykułach na temat spraw rozwodowych i odszkodowawczych.

Będziemy się starali jak najczęściej aktualizować zawartość tej strony i być z wami w kontakcie. Zapraszamy do komentowania i zamieszczania własnych spostrzeżeń. Juz pierwszego dnia pracy nad stroną dostaliśmy 15 "lajków". Namawiamy wszystkich do polubienia strony!


Komentarze