Kancelaria Adwokacka Monika Piech-BalickaBezpieczeństwoZaufanieProfesjonalizmSzybkośćKompetencje
Zadzwoń do nas! 42 633 45 45 502 412 081
Napisz do nas

Adwokat R.Pastuszko - egzamin zdany z wyróżnieniem!


Z wielką przyjemnością informujemy, że aplikant adwokacki Radosław Pastuszko odbywający w naszej Kancelarii aplikację adwokacką w zeszłym tygodniu zdał z wyróżnieniem egzamin państwowy i obecnie jest ADWOKATEM wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy samych sukcesów.

Mecenas Radosław Pastuszko jest już drugą osobą, która wyszła spod naszych skrzydeł. Dwa lata wcześniej nominację otrzymała mec. Dominika Lewandowicz.

W zespole naszej kancelarii na stałe pracują aplikanci adwokaccy i radcowscy, którzy odbywają kilkuletnią praktykę w swojej specjalności. Podczas pracy u nas nabywają wiedzę z zakresu pracy kancelarii, jej bieżącego funkcjonowania i organizacji, a przede wszystkim zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu prawa i jego poszczególnych dziedzin. Dzięki takiemu podejściu, aplikant kończąc aplikację i zdając egzamin końcowy, jest gotowy do samodzielnej pracy we własnej kancelarii. Ponadto posiada wystarczającą praktykę, aby stawać przed sądami, urzędami i reprezentować swoich klientów.

Podczas odbywanej u nas praktyki, wymagamy od aplikantów bardzo dobrego przygotowania teoretycznego i stałego poszerzania wiedzy w zakresie prawa. Jest to warunek konieczny, ponieważ osoba taka niejednokrotnie podczas aplikacji, w imieniu swojego patrona prowadzi powierzoną przez klienta sprawę i staje przed sądami.

Adwokat R. Pastuszko z mec. Piech-Balicką

 


Komentarze

  • Gratulacje, Radek spisałeś się :-), a ta na zdjęciu to twoja patronka? no no...

    kika Dodano: 06.08.2013

  • Gratuluję zarówno Panu Radkowi jak i jego Patronce.

    Witold Dudziński Dodano: 13.09.2013